Nehir Mali Denetim Hizmetleri Vergi Danışmanlığı Hizmetleri Vergi İhtilafları Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Hizmetleri Muhasebe ve Raporlama Hizmetleri Hukuk Danışmanlığı Hukuki Hizmetler Danışmanlık Hizmetleri Diğer Denetim Hizmetlerimiz Vergi Uyuşmazlıkları İle İlgili Hizmetler Diğer Hizmetler

Nehir Mali Denetim.vergi ve denetim konularında uzman bir kuruluştur.

Yasal hükümler, gerçek ve tüzel kişilere bir yanda hak ve menfaatler sağlarken bunun karşılığında mükelleflere belirli ödev ve yükümlülükler getirmektedir. Nehir Mali Denetim söz konusu hak-menfaat ve yükümlülük-ödev arasındaki dengenin kamu yararı ihlal edilmeksizin sağlanması ve mevzuata uygun, şeffaf çözüm ve önerilerin üretilmesi amacıyla müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır.

Nehir Mali Denetim firması olarak biz; başta vergi olmak üzere denetim işleri, danışmanlık hizmetleri, KDV-ÖTV iade işlemleri, teşvikler, vergi uyuşmazlıkları ve benzer pek çok konuda hizmet vermektedir.

Doğru, dürüst ve güvenilir çözümlerin, güncel bilgiyle edinileceğine inanan Mali Denetim vergi, muhasebe ve denetim mevzuatının her alanında kişisel ve takım olarak eğitime büyük önem vermekte ve sürekli yaptığı eğitimlerle bunları desteklemektedir.

Güven ve gizlilik prensipleri ile mesleki standartlar çerçevesindeşirketimiz, ülkemizin ekonomik ve sosyal koşullarındaki değişmeler nedeniyle yapılan pozitif ve negatif etkileri konusunda müşterilerini bilgilendirmekte ve ihtiyaçlarına çözüm önerileri sunmaktadır.

Nehir Mali Denetim başta olmak üzere deneyimli, dinamik ve yetkin kadrosu ile müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı ve sunduğu hizmetler ile onlara olumlu katkı yapmayı temel amaç edinmiştir.

Nehir Mali Denetim olarak hizmetlerimiziİstanbul merkez ofisimizle birlikte Ankara’daki şubemiz ile Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki çözüm ortakları ile birlikte takım çalışması şeklinde; hızlı, güvenilir, tarafsız, sorumluluk bilinci içinde, mesleki bilgi ve yeterlilik ve bağımsızlık prensipleri çerçevesinde sunmaktadır.


Son Duyurular

Bize Ulaşın

  • Adres: Kızılırmak Mahallesi 1453. cad 1448. Cadde Ladin Apt. No:3/3 Çukurambar

  • Tel:0312 284 62 00 - 0312 284 62 01

  • Gsm:0538 971 59 00 - 0534 934 89 72

  • Email: nehirmalidenetim@outlook.com

Bizi Takip Edin